990 000 PLN (5 211 PLN / m2)

Nowoczesna rezydencja - Pigża

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Pigża, Diamentowa

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości

Prezentuję Państwu dom, który wywarł na mnie wyjątkowo pozytywne wrażenie, który szczerzę mogę zarekomendować i polecić - dlaczego? Już wyjaśniam:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Pigża. Odległość od Torunia - os. Wrzosy-Leśna Polana to zaledwie 6,5 km! Do miasta prowadzi bezpieczna, równa  droga o średnim natężeniu ruchu (absolutnie bez korków). Wokół budynku znajdują się nowe i ładne zabudowania.
Dom zbudowany został według projektu "Turkus" z kilkoma modyfikacjami podnoszącymi walory użytkowe. Bryła nawiązuje do podmiejskich willi, charakteryzuje się wyjątkową formą i przemyślaną koncepcją rozplanowania wnętrza. Cechą charakterystyczną projektu są narożne okna i balkony w sypialniach na piętrze. Co najważniejsze (i dość rzadko spotykane) - to brak skosów na piętrze!
Dom został budowany pod kątem energooszczędności. Jako ogrzewanie zastosowano nowoczesną i oszczędne ogrzewanie - częściowo podłogowe. Min. z tego powodu koszt utrzymania tej nieruchomości jest niższy aniżeli 50 metrowego mieszkania!
Całość wykończenia prezentuje się wręcz znakomicie i nie nosi śladów zużycia. Nowoczesny projekt charakteryzuje się ponadczasową elegancją. Nie będę rozpisywał się na temat zastosowanych materiałów, bo jestem pewien, że ocenicie je Państwo bardzo pozytywnie podczas prezentacji - tak samo jak wyjątkową funkcjonalność rozłożenia pomieszczeń.
Bardzo ładnie prezentuje się też ogród z wysokimi nasadzeniami.
Mam nadzieję, że tym opisem zachęciłem Państwa do prezentacji, której z pewnością nie będziecie żałować!

Plany Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.